مهدی افیونی زاده

مهدی افیونی زاده

بیوگرافی و رزومه مربی :

تحصیلات:
روان شناسی و مدیریت
مهدی افیونی زاده از سال ۱۳۷۲ فعالیت ورزشی خود را در رشته کاراته و در سبک گوجوریو آغاز و به فراگیری مهارت‌های این رشته رزمی با اصالت پرداخت .

همزمان با یادگیری فنون و مهارت‌های کاراته در رقابت‌های مختلف ورزشی حضور پیدا کرد و مقام‌های متعددی را در سطوح شهرستان، استان و کشور کسب نمود. 

او  تا رده کمربند قهوه‌ای، یادگیری کاراته را در سبک گوجوریو ادامه داد و سپس مسیر ارتقا و رشد و یادگیری را در سبک شوتوکان جهانی ادامه داد و کمربند مشکی دان یک را در سال ۱۳۸۰ در سبک شوتوکان جهانی  w.s.k.f اخذ نمود .

در طول مسیر فعالیت ورزشی از مهارت‌ها و دانش مربیان و اساتید و پیشکسوتان متعددی بهره گرفت.

که از آن جمله اساتید و پیشکسوتان می‌توان به:

استاد حاج مصطفی سلطانی بنیانگذار کاراته استان اصفهان

استاد مرتضی زمانی در سبک گوجوریو

استاد مسعود علمشیری در سبک‌های گوجوریو و شوتوکان ، نماینده سبک شوتوکان جهانی در استان اصفهان و مربی اصلی خود

استاد احمد صافی رئیس سبک شوتوکان جهانی wskf در ایران و سرمربی تیم‌های مختلف کاراته  در سطح بین المللی

استاد دکتر خدابخش رییس انجمن ima کاراته ایران و مشاور اسبق وزیر ورزش و از پیشکسوتان برجسته کاراته

استاد حبیب الله ناظریان رئیس اسبق فدراسیون کاراته ایران و رییس سبک شوتوکان ایران و از پیشکسوتان برجسته کاراته 

و با حضور در سمینارها گردهمایی‌های مختلف فنی و تخصصی کاراته از آموزه‌های اساتید و پیشکسوتان  داخلی و بین المللی بسیاری ، استفاده و بهره گرفت. 

 او از رشته‌هایی چون بدنسازی ، آیکیدو و جودو، سلاح‌های سرد را در تکمیل مهارت‌های کاراته بهره جست و در ادامه ،  وارد مسیر داوری شد و درجات داوری را در دو رشته کاتا و کومیته در طول سال‌های متعدد و همزمان با انجام داوری و قضاوت مسابقات متعدد در سطوح مختلف اخذ نمود و در نهایت در رشته کاتا با درجه جاج A و در رشته کومیته با درجه رفری A ( بالاترین درجات سطح ملی) از فضای داوری و قضاوت مسابقات خارج شد  و بنابر علاقه و توانمندی خود مسیر مربیگری را با جدیت ، تمرکز و تخصص بیشتر پیش گرفت.

 همزمان با اخذ درجات مختلف مربیگری از سطح ۳ تا مربیگری درجه یک ملی ، در باشگاه‌های مختلف به آموزش و توسعه ورزش قهرمانی و همگانی پرداخت و هم در جذب افراد و ماندگاری آنها در رشته ورزشی کاراته و هم در کشف استعدادها و پرورش قهرمانان ورزشی و معرفی به جامعه قهرمانی نتایج مختلف و درخشانی کسب کرد. 

به دلیل قهرمانی‌های متعدد باشگاه تحت مربیگری او در بین باشگاه‌های شهرداری ، در سال ۱۳۹۵ به سمت سرمربی تیم منتخب شهرداری اصفهان منصوب شد. 

همزمان با دوران مربیگری با توجه به زمینه علمی در حوزه روانشناسی ، در دوره‌های متعدد به عنوان مربی روانشناس تیم‌های استانی کاراته و همچنین تیم اعزامی به المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور به پرورش آمادگی روانی ورزشکاران منتخب کاراته استان پرداخت.

با توجه به فعالیت‌های موفق و اثربخش او در حوزه مربیگری و هم در حوزه علمی ، مسئولیت‌های مختلفی  در هیئت کاراته استان و فدراسیون کاراته کشور به او پیشنهاد و بر عهده گرفت که از آن جمله :

مسئولیت کمیته روابط  عمومی هیئت کاراته استان اصفهان در سال ۱۳۹۵و ۱۳۹۶

مسئولیت کمیته آموزش در سال ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸

مسئولیت کمیته همگانی در سال ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰

و عضویت در کمیته همگانی فدراسیون کاراته کشور تا سال ۱۴۰۱ را میتوان اشاره کرد.

او هم اکنون به عنوان مربی با گواهینامه مربیگری درجه یک ملی و  کمربند سیاه دان ۵  و با پشتوانه نزدیک به سه دهه فعالیت ورزشی در رشته کاراته و بیش از ۱۵ سال فعالیت حرفه‌ای در مربیگری،  در باشگاه فرهنگی ورزشی باغ غدیر اصفهان به آموزش علاقمندان این رشته مشغول و  فعالیت های توسعه ای ، همگانی و قهرمانی  خود در رشته کاراته را ادامه می دهد . 

 

او معتقد است ورزش و باشگاههای ورزشی و مربی متخصص و کاربلد ، بیشترین تاثیر را در سلامت اجتماعی و رشد تربیت و فرهنگ افراد. بخصوص سنین پایه دارد

راه های ارتباطی :

۰۹۱۳۵۵۴۰۳۲۱

شهر و استان : اصفهان ، اصفهان
رشته ورزشی : کاراته سبک شوتوکان

آدرس و زمان تمرینات مربی :
روز های زوج از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۱
مجموعه فرهنگی ورزشی باغ غدیر اصفهان

مربی پلاس :

رنگ سبز = پشتیبانی مربی
رنگ قرمز = عدم پشتیانی مربی

گالری تصاویر مربی

لاتین باکس

Mehdi Afyounizadeh
Karate coach in Isfahan

ثبت مقاله

robot-with-headphones-reading-book-front-server-room