جمیله رشوند

جمیله رشوند

بیوگرافی و روزمه مربی :

جمیله رشوند هستم متولد ۷ تیر 1356
در کودکی رشته‌های ورزشی مختلفی مانند تکواندو و والیبال را کار میکردم بعد از ازدواج با همسرم ( استاد بهنام رشوند ) که از ملی پوشان جودو بودند هنر رزمی جودو را شروع کردم و برای گرفتن مدارکم به انجمن جودو بانوان مراجعه میکردم.
علاقه زیادی به رشته ورزشی م ( جودو ) دارم . هنر رزمی جودو را زیر نظر بهترین اساتید استاد بهنام رشوند و استاد پورامین که پایه گذار جودو بانوان کشور هستند ادامه دادم و مدارکم را کامل کردم . در همین حین دو بار در مسابقات کشوری بزرگسالان سمنان و تهران و یکبار در مسابقات جام فجر تهران شرکت کردم که مقام دوم مسابقات جام فجر را کسب کردم .
در سال ۷۹ به عنوان پایه گذار جودو بانوان استان البرز و شهریار کلاس هایم را دایر کردم . ضمنا هیئت جودو بانوان را هم در آن سالها در استان فعال کردم که بعد از چند سال هیات جودو آقایون و بانوان ادغام شدند و بنده با عناوین مختلف نایب رییس هیأت جودو ، مسئول کمیته استعدادیابی و کمیته آزمون با هیات همکاری داشتم و در حاضر به عنوان مسیول کمیته مربیان استان در کنار هیات جودو استان هستم .
در حال حاضر مدرک مربیگری و داوری درجه یک دارم و در باشگاه تختی آموزش و پرورش مشغول به کار میباشم.
در سال 2006 به عنوان اولین نماینده داور خانم و برای اولین بار در مسابقات بین‌المللی جام فجر آقایان قضاوت را برعهده داشتم.
طی این سالها هدفم ترویج هنر رزمی جودو و پرورش قهرمانان مربیان و داوران در این رشته ورزشی بوده ؛ هنر رزمی جودو ضمن تقویت جسم اعتماد به نفس را بالا برده و باعث تقویت روح نیز میشود پس جودو را به دختران و بانوان سرزمینم توصیه میکنم.

راه های ارتباطی :

09123653458

شهر و استان : البرز ، کرج ، گوهردشت
رشته ورزشی : جودو

آدرس و زمان تمرینات مربی :

کلاسها روزهای شنبه دوشنبه چهارشنبه از ساعت 16 الی 18 در باشگاه تختی آموزش و پرورش در تمام رده های سنی ( نونهالان نوجوانان جوانان و بزرگسالان ) دایر می‌باشد .

آدرس : کرج سه راه گوهردشت روبروی دهقانویلای دوم کوچه آموزش و پرورش ناحیه چهار باشگاه تختی آموزش و پرورش

مربی پلاس :

رنگ سبز = پشتیبانی مربی
رنگ قرمز = عدم پشتیانی مربی

گالری تصاویر مربی

لاتین باکس

Jamile Rashvand
Judo coach in Karaj

ثبت مقاله

robot-with-headphones-reading-book-front-server-room